Ο Σολτάνι 'σκότωσε' τον Ατρόμητο, η Ξάνθη 1-0 στο Περιστέρι | SPORT24

Νίκη-ανάσα για την ΑΕΚ - ΤΑ ΝΕΑ

Η προϊστορία του ΑΕΚ-Ξάνθη : aek365

Ξάνθη-ΑΕΚ 1-0 (video) | Contra.gr

3-0 Ognjen Vranješ Hat-trick Goal - AEK 3-0 Xanthi - 18.02.2018 - video  Dailymotion
3-0 Ognjen Vranješ Hat-trick Goal - AEK 3-0 Xanthi - 18.02.2018 - video Dailymotion

Κυπελλούχος Ελλάδας ο Ολυμπιακός - Εύκολα νίκησε 1-0 την ΑΕΚ στον Τελικό!

Super League: Μοιρασμένη η προϊστορία στα ματς Ξάνθης – ΑΕΚ! Η λίστα με  τους 28+4 αγώνες στην Θράκη για Πρωτάθλημα και Κύπελλο | Thrakisports
Super League: Μοιρασμένη η προϊστορία στα ματς Ξάνθης – ΑΕΚ! Η λίστα με τους 28+4 αγώνες στην Θράκη για Πρωτάθλημα και Κύπελλο | Thrakisports

يقطع وبالتالي المجرة αεκ ξανθη 1 0 2013 - hothoodie.org

AEK FC / ΠΑΕ ΑΕΚ - ΑΕΚ-Skoda Ξάνθη 1-0 (τελικό αποτέλεσμα), 68'  Πετρόπουλος, Super League ΟΠΑΠ / 2012-2013 / AEK-Skoda Xanthi 1-0 (final  result), 68' Petropoulos | Facebook
AEK FC / ΠΑΕ ΑΕΚ - ΑΕΚ-Skoda Ξάνθη 1-0 (τελικό αποτέλεσμα), 68' Πετρόπουλος, Super League ΟΠΑΠ / 2012-2013 / AEK-Skoda Xanthi 1-0 (final result), 68' Petropoulos | Facebook

Το ίδιο γρήγορα με το φλας τροφή διαφθορά αεκ ξανθη 1 0 2013 Λεπτομερώς  περιοχή Μέγιστος
Το ίδιο γρήγορα με το φλας τροφή διαφθορά αεκ ξανθη 1 0 2013 Λεπτομερώς περιοχή Μέγιστος

Στατιστικά και προιστορία των παιχνιδιών μεταξύ Ξάνθης και ΑΕΚ - AEKPASSION

Συμφώνησε και με Πλατέλα η ΑΕΚ

Επέτειος: 20 χρόνια από το ιστορικό 4-1 της ΑΕΚ στην Ξάνθη με δυο γκολ  Ντέμη και άλλα δυο Μαλαδένη | Thrakisports
Επέτειος: 20 χρόνια από το ιστορικό 4-1 της ΑΕΚ στην Ξάνθη με δυο γκολ Ντέμη και άλλα δυο Μαλαδένη | Thrakisports

Super League: Χωρίς νίκη ο ΑΟΞ με την ΑΕΚ στην Αθήνα! Η προϊστορία των  αγώνων της Ξάνθης με την Ένωση | Thrakisports
Super League: Χωρίς νίκη ο ΑΟΞ με την ΑΕΚ στην Αθήνα! Η προϊστορία των αγώνων της Ξάνθης με την Ένωση | Thrakisports

Σούπερ Λίγκα: «Χρυσός» βαθμός για την ΑΕΚ στο ντέρμπι με τον Αρη - Ειδήσεις  - νέα - Το Βήμα Online
Σούπερ Λίγκα: «Χρυσός» βαθμός για την ΑΕΚ στο ντέρμπι με τον Αρη - Ειδήσεις - νέα - Το Βήμα Online